Ręka podpisująca dokument

Transport dedykowany

Transport specjalny określa usługi przewiezienia nietypowych paczek czy ładunków, czyli innych od tych, którymi na co dzień zajmują się firmy kurierskie. Wyróżnia się kilka podstawowych transportów specjalistycznych. Najpowszechniejsze są tak zwane DGR-y, czyli transport towarów niebezpiecznych. Ponad to transport wszystkich towarów chłodzonych również określany jest jako specjalny, wymagający odpowiedniego samochodu wyposażonego w chłodnie. Rodzajami transportu nietypowego są także wszystkie przesyłki ponadgabarytowe oraz transport pojazdów. W ostatnim czasie pod ten rodzaj transportu przypisuje się również czartery i przewóz osób.

Specjalistyczny transport określa wiele gałęzi tego zawodu, jednak powyższy opis nie wyczerpuje tematu w całości. Przewóz leków oraz przewozy sanitarne są kolejnymi gałęziami transportu, które można podpiąć pod metkę „transport specjalny”.

Dostępność i gotowość 24h/365 dni w roku

Zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego klienta

Oferujemy możliwość stałej współpracy z atrakcyjnymi rabatami dla firm.

Auto Transwell

Co to jest transport specjalny?

W skrócie pisząc, transport specjalny to taki, który obejmuje przewóz przedmiotów nietypowych lub takich, których przewożenie wymaga specjalnych warunków oraz usługi transportu specjalistycznego, którego wykonanie obejmuje konkretny czas. Coraz częściej firmy potrzebują usług transportowych na ten sam dzień. Tradycyjne usługi kurierskie są stosunkowo tanie, jednak nigdy nie są pewne. W wielu przypadkach dochodzi do sytuacji, w których potrzebny jest transport dokumentów, ważnych elementów czy zapomnianej prezentacji na konferencje. Dowóz każdej z tych rzeczy nie może być wykonany jutro czy za dwa dni. Musi być dzisiaj, najszybciej, jak to możliwe. W wielu przedsiębiorstwach brak odpowiedniego środka transportu, który jest wolny lub osoby, która może rzucić dotychczasowe zajęcie, żeby wsiąść za kółko i zawieźć ładunek czy przesyłkę. Często się zdarza, że zwyczajnie firma nie ma środków ludzkich, czasowych czy zwyczajnie brakuje wolnego samochodu do przewozu ładunku. W takich momentach również można skorzystać z transportu specjalistycznego.

Transport drogowy z dostawą na dziś to jedna z wielu usług naszej firma. Transwell za wszelką cenę stara się sprostać państwa potrzebom. Nasza oferta najczęściej jest bardzo konkurencyjna i w wielu przypadkach, z ekonomicznego punktu widzenia, klienci wybierają naszą usługę, zamiast sami brać się za przewóz. Zwyczajnie zaoszczędzony czas i niewielki wydatek warte są tego, aby zaufać naszej firmie.

Transport specjalistyczny Transwell

Rynek transportowy jest trudny. Jest w nim duża konkurencja i trudno znaleźć jeszcze niezagospodarowaną lukę w tej branży. Nie wykonujemy tradycyjnych transportów, nie jesteśmy kurierami ani nie korzystamy z giełdy transportowej. Transwell zajmuje się transportem specjalnym. Jesteśmy gotowi na przewóz ładunków nietypowych. Jeśli potrzebujesz firmy, która zagwarantuje przewóz towarów między zakładami, z jednego miasta do drugiego lub masz zadanie, ale żadna firma nie chce się go podjąć, koniecznie do nas zadzwoń.

Posiadamy flotę samochodów z ładownością do 3,5 tony. W naszej firmie mamy busy przystosowane do transportu wielu rodzajów towarów. Zajmujemy się transportem wewnętrznym w wielu firmach, prowadzimy przewóz ładunków dla szpitali i aptek. Obsługujemy firmy, które wymagają szybkiej dostawy dokumentów na swoje inwestycje budowlane. Zapewniamy odbiór i dowóz jeszcze tego samego dnia. Jeśli potrzebujesz zaufanej firmy, która daje gwarancję na swoje usługi, koniecznie do nas zadzwoń, a na pewno się nie zawiedziesz!

Auto Transwell
Auto Transwell

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Auto Transwell

Kontakt

Adres korespondencyjny

TRANSWELL TRANSPORT DEDYKOWANY SP. Z O.O.

ul. Szeroki Łan 14

41-200 Sosnowiec

NIP: PL6443572141

REGON: 524270604

Telefon: +48 664 956 691

E-mail: biuro@transwell.pl

© 2023 Transwell | Polityka prywatności | Cookies
Icons made by Freepik from www.flaticon.com